בדים מרחפים – חידושים בקולקציית האביב

כשמדובר בבגדי ספורט מנדפים, ישנה הרבה מאוד טכנולוגיה מאחורי הפיתוחים והחידושים. מה זה אומר?

זה אומר, שכשחושבים על בדים חדשים צריך לקחת הרבה מאוד מרכיבים בחשבון – מזג אויר, מרחקים, קצבים והכי חשוב, את העובדה שכל גוף מגיב בצורה אחרת לכל מצב. יש מי שמזיעה מאוד ויודעת לצנן את הגוף באופן טבעי ויש מי ש"עולה באש" בכל אימון.

 כשאנחנו רצות, חום הגוף עולה באופן טבעי. הגוף המתוחכם שלנו מצנן את עצמו באמצעות זיעה. זה מצוין לנו כל עוד אנו מבצעים פעילות לא ממושכת אך ככל שמדובר בריצה למרחקים ובאימונים ארוכים כך הזיעה הזו הופכת לבעיה. הזיעה המצטברת בבדים יכולה להכביד מאוד ולייצר שפשוף בלתי נעים. אז מה עושים?

שחורה מנדפת

מחקרים במעבדות של OISELLE  וניסיונות רבים של רצים ורצות הביאו למסקנה שיש חשיבות רבה לא רק למרכיבים של הבד אלא גם לצורת העריגה שלו.  ככל שהבד מאפשר לנו יותר אוויר ויותר נידוף טבעי כך תימנע מאיתנו ההרגשה הלא נעימה של בדים רטובים. אם המחשבה הזו בראש נולדה לנו בשנה שעברה קולקציית FLYOUT עם הבד המרחף HoverFit™ שנוגע לא נוגע בגוף. קולקציית FLYOUT ליוותה אותנו בשתי ענות – קיץ וחורף וחוזרת העונה בצבעים חדשים.

flyout

המשך ההתפתחות של אותו הרעיון הוליד קולקציה חדשה שמצטרפת אלינו העונה הזו :  BREEZE™. קולקציית BREEZE מבוססת על אותו הרעיון של עריגה מרווחת ולוקחת אותו עוד צעד קדימה עם עריגה מרווחת ממש שמאפשרת לבד לאסוף מאיתנו את עגלי הזיעה ולנדף אותם אל האוויר הפתוח כך שאנו נישאר יבשות ומאווררות. במקרים של שקיפות יתר, נוספה שכבה של MIO MESH, רשת דקיקה וקלילה שמוכרת לנו גם היא מקולקציות קודמות ביכולתה להרחיק את הבד מהגוף שלנו ולשחרר אותנו להתרכז בספורט שלנו בצורה הכי נעימה שיש.

גופיות מרחפות

לצפייה בקולקציית הגופיות  לחצי כאן