מחשבות מאחורי קולקציית הסתיו החדשה/ לואד ברוקמן קציר

בכל עונה כשאנחנו מתכננות את הקולקציה שלנו אנחנו חושבות עליכן, הנשים של זזה. מה תצטרכו לעונה שתבוא, איזה יעדים תשימו לעצמכן? בעונת הסתיו הבאה עלינו לטובה חשבנו בעיקר על כל אותן נשים שכמונו, אוהבות להתאמן בעיקר בחוץ. בשבילים, בפארקים, בים, שטח.. כל מקום שיש בו אויר טבעי, שמים וקרקע. מזג האויר המתקרר מביא איתו שילובים לא פשוטים של בדים שידעו לחמם מחד ולא לגרום לנו להזיע כשכבר ממש לא צריך. חשבנו על הנשים שמתמאמנות מוקדם בבוקר ואלו שמתאמנות מאוחר בלילה והוספנו לקולקציה פריטים רבים שינעימו את החוויה. עשינו לכן חשק להציץ? אז הנה:

קולקצית מחזירי האור

מורכבת ממגוון פריטים ארוכים וקצרים ששזורים בהם חוטים עם ריפלקטורים מחזירי אור. אלו הם חזיות ובגדי אימון בסיסיים ונעימים במיוחד. שיאירו אתכן בחשכה.

Picture2

שמיים ואדמה

הצבעים של ה'בחוץ' הם חלק כל כך משמעותי ממצב הרוח שלנו בזמן שאנו מתאמנות. הלך הרוח הזה משפיע לנו לא רק על האימון אלא גם על כל מה שבא אחריו צבע השמים וצבע האדמה הם הצבעים השולטים בקולקציה.

Picture5

בדים לתעופה

בדים חדשים שנוספו אלינו כבר במהלך הקיץ ממשיכים להתפתח גם לקולקציית הסתיו. אלה בדים חדשים אוורירים במיוחד שיתנו לנו להרגיש את האוויר שבחוץ מבלי שנזיע מבפנים.

Picture1

טייצים לכל מבנה גוף ולכל פעילות

הוספנו מגוון אדיר של טיייצים לכל המידות ולכל הצרכים. שילבנו בין גזרות גבוהות ונמוכות. כיסים, תיפורים וצבעים כך שכל אישה תוכל למצוא את הטייץ המתאים ביותר לאימון שלה

Picture4

כמובן שהרחבנו גם את מגוון החזיות והבאנו עוד פריטים רבים שישלימו לנו את חווית האימונים.

ובינתיים מה?

יצאנו לרוץ

לואד

 

Picture6