פטור מריצה בגלל חזה גדול? לא בבי"ס שלנו!

בת שלי: אמאאא', את יודעת שלבנות בבי"ס שיש להן חזה בקאפ D ומעלה יש פטור מריצה?
אני: מה?! לא יכול להיות!
בת שלי: בחיי, תבדקי. יעל קיבלה פטור
אני: אני לא מאמינה
בת שלי גדולה מתיכון אחר: בטח אמא, גם אצלנו זה ככה
אני: זה נראה לכן הגיוני? מה החברות שלכן לא יודעות שיש חזיות ספורט ?
בת שלי: לא אמא, לא כולן יודעות שיש חזיות ספורט. לא כולן אוהבות לרוץ. שיעור ספורט זה סיוט.
מי שיכולה לקבל פטור מאוד שמחה.

bras

המממ.. אני מהנהנת לעצמי. זה כואב לי בכל הגוף. אני יודעת בלב שלי שזה נכון. בנות עם חזה גדול שמחות לא לרוץ. זה מציק. זה כואב. אז למה? לא חייבים לרוץ. מכירה. הרי אני פוגשת פה בזזה אין ספור נשים בוגרות שחשבו שאי אפשר לרוץ עם חזה גדול אז בטח ובטח שהילדות שעוד פחות נח להן עם הגוף שלהן מרגישות כך. המחשבה לא מרפה ממני. לא יכולה להשלים אם זה שבנות מפסיקות לעשות ספורט בגלל דבר פעוט כמו חזייה.

אני חושבת על כל הנשים שמגיבות בפליאה מוחלטת כשאנחנו מתאימות להן חזייה. על אלו שיוצאות בצהלות של שמחה מתא ההלבשה כי הן פשוט לא מאמינות שסוף סוף מצאו פתרון אמיתי לקפיצות המעיקות של החזה. הנשים האלה שאנחנו פוגשות פה בזזה הן הבנות הבוגרות שויתרו על ריצה ועל ספורט ועל ההרגשה המופלאה הזו והכח האדיר שהספורט נותן עוד בימים שהיו נערות. למה? רק בגלל חזייה.

אני חושבת על האושר של נשים שחוזרות מריצה או מכל פעילות אחרת  ומספרות לנו איך התחילו או חזרו להתאמן בזכות החזייה ובוער בי לעשות מעשה.

אז זה מה שנעשה. אנחנו נעזור לכן להתאים את החזייה הנכונה ביותר! לקראת מירוץ הנשים מהיום ועד ה 5.4.17– זזה תעניק לכל אשה 50 ש"ח מתנה לקניית החזייה הראשונה או הגוזייה הראשונה כי גם חזה קטן חייב חזייה. כל אחת ומה שמתאים לה. ויותר מזה, אנחנו, כל הצוות נלווה אתכן בהתאמה המושלמת. כי אין דבר כזה לרוץ בלי חזייה. אפשר לרוץ יחפה אבל אי אפשר לרוץ בלי חזייה!

Picture1

לקבלת ההטבה בחרי חזיה ממגוון חזיות הספורט לחזה גדול והשתמשי בקוד run50

בכל שלב את מוזמנת להתקשר להתייעצות או להגיע למדוד בחנות